אודות

יעל אריאן שגיאלאחר שנים רבות של עיסוק בעבודה סוציאלית, בחרתי לשלב עיסוק בטיפול יחד עם אימון אישי מתוך אמונה ששינוי אפשרי אם רוצים, מתמידים ודבקים במטרה. לעתים קרובות אנו צריכים שמישהו יעזור לנו לגלות את הכוח הטמון בנו כדי ליצור את השינוי שיוביל אותנו בדרך הנכונה.

האמונה שלי, הן מהניסיון המקצועי והן מניסיון החיים הוא ש"בלב ליבו של הקושי שוכנת ההזדמנות": משבר מייצר הזדמנות לצמיחה ולהתפתחות.

לאורך כל השנים, דרכי המקצועית משלבת תקשורת בין-אישית עם עזרה לזולת. בתפקידי אחרון ניהלתי את כלל מערך העבודה הסוציאלית  בשירות בתי הסוהר. לאחר 22 שנה של ניסיון נרחב כעובדת סוציאלית התעורר בי הרצון ליישם את יכולותיי בתחומיי התמחותי, ולהפנותם לכיוון אישי וקבוצתי.

עברתי השתלמויות מקצועיות וביניהן קורס גישור, גישור במשפחה, קורס אימון וקורס התמחות לבעלי ADHD וכיום אני מוסמכת כמאמנת עם מומחיות ל – ADHD, מאסטר ב NLP  ומעבירה מגוון אימונים:

  • אימון אישי
  • אימון והדרכת הורים לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז (ADHD)
  • אימון מתבגרים ומבוגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז (ADHD)
  • הרצאות, סדנאות וקבוצות על התנהגויות סיכוניות של בני נוער.

ניסיוני כאימא לילד עם  הפרעת קשב וריכוז ומתוך שנים של עבודה בבתי הסוהר, שחלק גדול מהשוהים שם סובלים מבעיות קשב וריכוז שלא אובחנו ולא טופלו, מצאתי שתהליך האימון מביא תוצאות מוכחות.

הניסיון,  האכפתיות, המחויבות ויכולת ההכלה שלי עוזרים לי להצליח להוביל את המתאמנים לתוצאות. בתהליך האימון אני נמצאת עם האדם בכל שלבי התהליך, בחשיבה, בהתלבטות במשך הפגישות וגם ביניהן ומובילה אותו להתמודד עם הקשיים ולהצליח.

לתיאום פגישת אימון מוזמנים להתקשר:
יעל שגיא -אריאן 050-9220993
אימון ADHD קשב וריכוז במודיעין ובירושלים